تبلیغات
کمیته داوران آذربایجان غربی - فغانی و کامرانی‌فر مسافر برزیل شدند

به گزارش سایت کمیته داوران آذربایجان غربی؛

علیرضا فغانی و حسن کامرانی ‌فر به عنوان تیم ذخیره برای قضاوت در جام‌جهانی 2014 برزیل انتخاب شدند.

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTV1Twcz6DHIL-sTWU-8mV8YGRObuSweYV2bl7-7_6pA_6mv9Lnhttps://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTsTb9L8dyyt8Fs3uzyzJfs46SiMiR4r2I4qxxwECVNr7-efVGdLwکمیته داوران فدراسیون جهانی فوتبال روز گذشته در زوریخ به ریاست جیم بویس تشکیل جلسه داد و 25 تیم داوری و 8 تیم داوری ذخیره را برای قضاوت در جام‌جهانی برزیل از 43 کشور انتخاب کرد که علیرضا فغانی به همراه حسن کامرانی‌فر در بین داوران انتخاب شده برای قضاوت در جام‌جهانی حضور دارند.

به گزارش ایسنا، فیفا قرار است برای داوران انتخاب شده برای قضاوت در برزیل 2014 سه جلسه توجیهی تا آغاز جام جهانی برگزار کند.

انتخاب داوران برای قضاوت در جام‌جهانی 2014 همانند صعود تیم‌ها مرحله‌ای بوده است که ابتدا 52 تیم داوری در سپتامبر سال 2011 انتخاب شدند و فیفا از آن زمان با برنامه‌های منظم آنها را برای حضور در جام جهانی آماده کرد. فیفا از قاره آسیا 4 تیم داوری را به صورت اصلی و یک تیم داوری را به صورت ذخیره برای جام جهانی 2014 انتخاب کرده است که تیم داوری علیرضا فغانی در بین تیم ذخیره قرار دارد.

از قاره آسیا چهار داور اصلی به نام‌های روشن ایرماتوف (ازبکستان)، یوئیچی نیشیمورا (ژاپن)، نواف شکرالله (بحرین) و بنجامین ویلیامس (استرالیا) برای حضور در جام جهانی 2014 انتخاب شدند و علیرضا فغانی به عنوان داور ذخیره به برزیل خواهد رفت.طبقه بندی: اخبار،

شوم

  • تیم بلاگ